Czwartek, 18 lipca 2019, imieniny: Kamila, Szymona

Wymarzonyogrod.konin.pl usługi ogrodnicze

Wymarzonyogrod.konin.pl usługi ogrodnicze

Ocena: 10.0/10 (1 głos)

Serwisy społecznościowe

Data dodania: 07.02.2019
godz.: 12:53
Wyświetleń: 343
ID: 12642
Wymarzony Ogród jest firmą ogrodniczą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się tworzeniem architektury krajobrazów. Projektowanie i zakładanie ogrodów, nawierzchni brukowych czy tarasów. Z doświadczenia wiemy, że przemyślane zagospodarowanie terenu a także dostosowanie go pod oczekiwania klientów sprawi niesamowity efekt końcowy. Posiadamy w swojej ofercie również usługi ogrodnicze takie jak zakładanie trawników z siewu i rolki, pielęgnację ogrodów i trawników, opryski ogrodów czy zakładanie systemów nawadniających.

Nawadnianie ogrodów, trawników czy boisk piłkarskich, ma ogromny wpływ na wygląd i kondycję naszych roślin czy trawników. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę projektowania, montażu i instalacji systemów nawadniających. Jesteśmy firmą zakładającą ogrody całkowicie dostosowane pod oczekiwania naszych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu ogrodów jak i architektury krajobrazu, pozwala na stworzenie ogrodu o jakim Państwo zawsze marzyli.

Nasza firma wykonuje opryski w ogrodzie które pozwolą ochronić Państwa ogród przed szkodnikami i chorobami roślin, czy trawników. Posiadamy w tej materii wielką wiedzę jak i odpowiednie kwalifikacje, które są istotne do zyskania spodziewanych rezultatów. Pamiętając, że przestrzeń przyrody i piękno roślinności może dać pełnię relaksu i poczucie szczęścia, dla naszych Klientów tworzymy architekturę krajobrazu tak, aby charakteryzowała się naturalnym pięknem i funkcjonalnością.

Każdy zrealizowany przez nas projekt ogrodu, parku, terenu zielonego jest w pełni zindywidualizowany i przygotowany ze starannością i w najdrobniejszym szczególe, ponieważ pragniemy, aby jego późniejsza realizacja definiowała poczucie smaku i styl naszych Klientów. Powyższe usługi świadczymy dla osób prywatnych, firm, przedsiębiorstw i instytucji na terenie m. in. takich miast wielkopolski jak: Konin, Koło, Kalisz, Słupca, Turek, Września, Inowrocław.
  • Tytuł: Wymarzonyogrod.konin.pl usługi ogrodnicze
  • URL: wymarzonyogrod.konin.pl
  • Nazwa firmy: Wymarzony Ogród
  • Kod pocztowy: 62-510
  • Miasto: Konin
  • Województwo: Wielkopolskie
  • NIP: 6652814654
  • Telefon: 727 445 941
  • E-Mail: etc.konin@onet.pl
Zareklamuj stronę https://wymarzonyogrod.konin.pl:
Wymarzonyogrod.konin.pl usługi ogrodnicze

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: