Sobota, 20 kwietnia 2024, imieniny: Agnieszki, Czesława

Miopatia.pl - przekaż 1% podatku

Miopatia.pl - przekaż 1% podatku

Ocena: 3.6/10 (47 głosów)

Serwisy społecznościowe

Data dodania: 17.05.2021
godz.: 10:52
Wyświetleń: 7330
ID: 1802
Czy już wiesz na kogo przekazać jeden procent podatku? Wybór nie jest łatwy gdyż w okresie rozliczeniowym trwającym na przełomie lutego/kwietnia ulotki z prośbą o wsparcie jest bardzo dużo. Same fundacje starają się zebrać jak najwięcej środków na swoje cele statutowe, im jest najłatwiej gdyż ich promocja jest dużo większa niż bezpośrednio samych podopiecznych. Prośby te pochodzą od dzieci czy nawet od osób starszych. Wszystko po to aby ich wesprzeć finansowo nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Wystarczy wybrać kogo chcesz wesprzeć i wpisać w odpowiednie rubryki poprawne dane.

Jeśli nadal to czytasz tzn. że zainteresowało Cię jak pomóc. Jestem jednym z wielu którzy proszą o pamięć podczas wypełniania rocznego rozliczenia z urzędu skarbowego. Proszę o wpisanie moich danych subkonta fundacji AVALON gdzie jestem podopiecznym. Pamiętaj KRS 0000270809 oraz cel szczegółowy „KONIEW 4907” - wypełniając druki ręcznie, pisz wyraźnie i pamiętaj że podanie celu szczegółowego jest bardzo ważne, bez tego darowizna nie trafi do mnie. Z góry dziękuję już teraz gdyż wszystkie te darowizny trafiają na subkonto jako anonimowe - więc nie ma jak podziękować, napisz do mnie jeśli mnie wsparłeś będzie mi miło. Środki z 1% podatku to główna część wsparcia ale są też inne metody którymi możesz mnie wesprzeć.

Drugą popularną całoroczną formą wsparcia jest zwykłe robienie zakupów on-line. Dzięki zainstalowaniu wtyczki FaniMani do swojej przeglądarki komputera podczas zakupów wystarczy wskazać mnie jako beneficjenta. Część z Twojej płatności trafia na subkonto (ty na tym nic nie tracisz). Jak to działa opisane jest na mojej stronie www miopatia.pl. Na stronie tej znajdziesz pełną historię mojej choroby wraz z dokumentacją medyczną. Trzecią szybka metodą wsparcia jest wysłanie SMS premium z dowolnej polskiej sieci komórkowej wskazując w treści POMOC 4907 w wysyłając go na numer 75165 - koszt tej usługi to 6. 15 brutto.
 • Tytuł: Miopatia.pl - przekaż 1% podatku
 • URL: www.miopatia.pl
 • Województwo: Śląskie
Zareklamuj stronę www.miopatia.pl:
Miopatia.pl - przekaż 1% podatku

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wypadanie włosów

  Wypadanie włosów

  Łysienie to coraz częstszy problem Polaków w różnym wieku. Największym problemem jest ...

 • Erazaban.pl

  Erazaban.pl

  Na naszej stronie internetowej umieściliśmy informacje o Erazabanie, który usuwa opry ...

 • KrewPępowinowa.pl

  KrewPępowinowa.pl

  Jesteś zainteresowany tematyką związaną z komórkami macierzystymi? Szukasz wiadomości ...

 • Zdrowiepsychiczne.pl

  Zdrowiepsychiczne.pl

  Portal w pełni poświęcony tematyce chorób psychicznych ze szczególnym uwzględnieniem ...

Wyróżnione plakaty stron: