Wtorek, 5 marca 2024, imieniny: Fryderyka, Teofila

Szwecja-przeprowadzki.pl Polska

Szwecja-przeprowadzki.pl Polska

Ocena: 3.6/10 (17 głosów)

Data dodania: 24.03.2017
godz.: 05:31
Wyświetleń: 761
ID: 10026
Przeprowadzka do Szwecji z Eurotrans Handzel to czysta przyjemność, Twoje meble odbieramy zgraną ekipą i odpowiednio opakowujemy. Zawsze działamy legalnie, z ubezpieczaniem, terminowo. Każdy transport rzeczy do Szwecji oferujemy z darmowym wnoszeniem, przewozimy meble, antyki, RTV/AGD oraz kompleksowe przeprowadzki Szwecja-Polska dla rodaków pragnących wrócić do kraju.

Gwarantujemy Ci, że nasze usługi przeprowadzkarskie będą umożliwiały otrzymanie FV, jeżeli pragniesz wykonać przeprowadzkę firmy do Szwecji - pomożemy także w kluczowych kwestiach związanych z dowozem rzeczy do biura. Zapewniamy również, że stoły, szafy, krzesła i ogólnie transport mebli do Szwecji wykonujemy od wielu lat, posiadamy określone standardy umożliwiające bezpieczny przewóz rzeczy do Szwecji z zapewnieniem bezpieczeństwa każdej przewożonej cząstce towaru.

Nasi kierowcy podczas wykonywania przeprowadzki do Szwecji zobligowani są do odbierania telefonów, dzięki temu zawsze dowiesz się na jakim etapie jest przeprowadzka. Jeżeli chodzi o ceny przeprowadzek do Szwecji- w Eurotrans Handzel jesteśmy elastyczni i tani, zawsze otwarci na sugestie klienta oraz zapewniamy, że możesz z nami negocjować cenę w zależności od wielkości transportu towarów do Szwecji jaki zamierzasz wykonać.
  • Tytuł: Szwecja-przeprowadzki.pl Polska
  • URL: szwecja-przeprowadzki.pl
  • Nazwa firmy: Eurotrans Handzel
  • Adres firmy: Korabnicka
  • Miasto: Skawina
  • Telefon: 662 615 172
  • E-Mail: transport@m-handzel.com
Zareklamuj stronę szwecja-przeprowadzki.pl:
Szwecja-przeprowadzki.pl Polska

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: