Piątek, 24 maja 2024, imieniny: Joanny, Mileny

Kasai1.com responsywne strony www Lublin, Puławy

Kasai1.com responsywne strony www Lublin, Puławy

Ocena: 3.2/10 (34 głosów)

Data dodania: 28.08.2015
godz.: 11:46
Wyświetleń: 1104
ID: 6221
Tworzę responsywne strony www na joomla i wordpress. Technologiczne zmiany na rynku urządzeń multimedialnych trwają od wielu lat. Coraz szybsze procesory, więcej pamięci, większa rozdzielczość ekranu, powszechna miniaturyzacja. Pojawiły się urządzenia które jeszcze kilka lat temu nie istniały - smartfony i tablety. Ich powszechność i wzrost szybkości internetu sprawiają że zmieniają się także strony www Puławy. Walka o klienta w cyfrowym świecie przekłada się na dynamiczny rozwój funkcjonalności stron internetowych.

Analogowe monitory CRT odeszły w przeszłość wraz ze statycznymi stronami html. Technologia flash która w pewnym momencie wydawała się przyszłościową umiera za sprawą braku wsparcia na urządzeniach wyposażonych w system Android. Obecnie wspieranym standardem strony www jest responsywność która zapewnia możliwość przeglądania firmowej witryny na każdym ekranie w dowolnej rozdzielczości. Responsywne strony www wspierają technologię dotykową obecną w urządzeniach mobilnych. RWD to skalowanie grafiki przy jednoczesnej optymalizacji tekstów tak aby były czytelne na każdym ekranie.

Prosta strona firmowa nie może funkcjonować bez integracji z mediami społecznościowymi - facebook i google plus które można wykorzystać do pozycjonowania domeny i indeksacji nowych treści na stronie internetowej. Nowoczesna firma umieszcza swoją lokalizacje na interaktywnych mapach google które wyposażone w nowe funkcjonalności - jak choćby google street pomagają w szybki sposób dotrzeć do siedziby firmy. Firmowa strona www nie jest już luksusem, to standard który pomaga w komunikacji z klientem, tak jak kilka dekad wcześniej telefon stacjonarny czy fax. Projektuję strony www na CMS'ach które są łatwe w aktualizacji i dobrze się pozycjonują.
  • Tytuł: Kasai1.com responsywne strony www Lublin, Puławy
  • URL: kasai1.com
  • Nazwa firmy: Kasai1.com Grzegorz Wójcik
  • Kod pocztowy: 24-150
  • Miasto: Nałęczów
Zareklamuj stronę kasai1.com:
Kasai1.com responsywne strony www Lublin, Puławy

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: