Niedziela, 24 września 2023, imieniny: Daniela, Geararda

HowHow tworzenie filmów animowanych

HowHow tworzenie filmów animowanych

Ocena: 2.1/10 (17 głosów)

Serwisy społecznościowe

Data dodania: 28.04.2020
godz.: 18:06
Wyświetleń: 631
ID: 13498
Tworzenie filmów animowanych to prawdziwa frajda. Już od dziecka stykamy się z tą formą filmu. Poznajemy losy i perypetie naszych ulubionych bohaterów. Bez względu na to czy jest to nasza ulubiona księżniczka czy kaczor Donald utożsamiamy się z nimi częściowo bo ich lubimy, wspólnie przeżywamy ich historię, a czasami instynktownie trzymamy za nich kciuki. My też kochamy animować i wszystko co z animacją jest związane. Wytwórnia filmów animowanych How How to fani animacji. Nasze studio animacji mieści się w Poznaniu. Tutaj tworzymy nasze fabuły, koncepty, rysunki i wreszcie storyboardy, będące podstawą do dalszego animowania.

Animowanie wiąże się z dwoma bardzo ważnymi, wręcz kluczowymi aspektami. Należy mieć umiejętności - czyli zespół oraz sprawdzony sprzęt to rysowania, animowania i renderingu. How How to ma, dlatego od lat tworzy filmy animowane 2d oraz animacje 3D dla największych firm w Polsce. Można ty wymienić przykładowo tak znane marki jak: Nivea, Saint Gobain, Kompania Piwowarska, Amica, Cin&Cin, Cydr Lubelski, Poczta Polska i wiele innych. Firmy te obdarzyły nas zaufaniem ze względu na nasz brak kompromisu w kwestii jakości wykonania naszych produkcji filmowych.

Jakość to nasza najważniejsza cnota oraz zadowolenie klienta końcowego. Dodatkowo nasze realizacje to urozmaicony zestaw produkcji. Tworzymy w technikach 2D oraz 3D. Realizujemy animowane teledyski również non-profit. Tworzymy animacje reklamowe dla firm, filmy reklamowe, filmy korporacyjne oraz wizerunkowe. Specjalizujemy się również w bardzo modnej ostatnio odmianie animacji reklamowej jakimi są explainery video. Udokumentowane doświadczenie naszego studia animacji oraz setki produkcji są gwarantem najwyższej jakości tworzonych przez nas filmów animowanych. HowHow. Zapraszamy.
  • Tytuł: HowHow tworzenie filmów animowanych
  • URL: howhow.pl
  • Nazwa firmy: How How
  • Adres firmy: Reymonta 15/3
  • Kod pocztowy: 60-791
  • Miasto: Poznań
  • Województwo: Wielkopolskie
  • Telefon: 61 666 12 26
  • E-Mail: biuro@howhow.pl
Zareklamuj stronę howhow.pl:
HowHow tworzenie filmów animowanych

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: