Piątek, 19 kwietnia 2024, imieniny: Adolfa, Konrada

Fiedy-Trans Międzynarodowy przewóz osób

Fiedy-Trans Międzynarodowy przewóz osób

Ocena: 4.1/10 (29 głosów)

Data dodania: 07.02.2013
godz.: 14:38
Wyświetleń: 1081
ID: 624
Firma "Fiedy-Trans" działa na rynku międzynarodowego przewozu osób od 2004r. Naszymi głównymi zaletami są solidność i wysoka jakość oferowanych usług. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców z bagażem wielu tysięcy przejechanych kilometrów. Wiedza oraz doświadczenie pozwoliło nam na uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń i kwalifikacji do wykonywania naszej pracy. Są to między innymi:
  • Certyfikat kompetencji zawodowych wydany przez Instytut transportu Drogowego w Warszawie.
  • Licencja na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób.
  • Wypisy z licencji na każdy posiadany samochód.
Stawiamy na komfort: Zapewniamy przewozy nowoczesnymi i bezpiecznymi samochodami o wysokim standardzie wyposażenia, co gwarantuje naszym klientom jakość i komfort przejazdu. Posiadamy nowoczesne systemy nawigacyjne umożliwiające szybkie i precyzyjne dotarcie pod wskazany adres. Dla każdego klienta oferujemy smaczny obiad gratis od firmy.

Bezpieczeństwo: Zatrudniamy wykwalifikowanych i odpowiedzialnych kierowców, którzy rozpoczynają pracę w pełni wypoczęci, co gwarantuje klientom bezpieczne dotarcie do celu swej podróży. Nigdy nie jeździmy 24 godziny - nie wracamy tego samego dnia. Klient posiada kompleksowe ubezpieczenie podczas podróży. Auta posiadają ubezpieczenia w firmie ADAC, która jest największą i najbardziej rekomendowaną firmą ubezpieczeniową w Niemczech. Dzięki temu możemy na czas przejazdu zapewnić naszym klientom nocleg w hotelu w razie awarii lub auto zastępcze.
Zareklamuj stronę www.fiedytrans.pl:
Fiedy-Trans Międzynarodowy przewóz osób

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: