Niedziela, 28 listopada 2021, imieniny: Jakuba, Zdzisława

Djrudy.pl wesele

Djrudy.pl wesele

Ocena: 2.7/10 (20 głosów)

Data dodania: 28.04.2014
godz.: 16:16
Wyświetleń: 781
ID: 3324
Dj Rudy to kompetentna osoba, która dostarczy w czasie przyjęcia nie tylko odpowiednią oprawę muzyczną tego wyjątkowego wydarzenia, lecz również - zabawową atmosferę, wspólną zabawę wszystkich gości, szampańskie humory i niezapomniane emocje. Jego bogate doświadczenie, pasja, z jaką podchodzi do powierzonych Mu zadań, troska o najmniejszy niuans, życzliwe nastawienie i wrodzony optymizm sprawiają, iż każda prowadzona przez Niego zabawa jest niepowtarzalna i długo jeszcze wspominana przez uczestników zabawy.

Rekomendacje wystawione przez dotychczasowych Klientów Dj-a Rudego zamieszczone są w przeznaczonej do tego Księdze Gości stworzonej na stronie djrudy.pl. Dj Rudy to najlepszy Dj z Katowic, który zagra na Waszym weselu także w pozostałych miastach w południowej Polsce. Istnieje także możliwość skorzystania z oferty Dj-a w bardziej odległych miastach. Dj nie tylko zadba o stosowną oprawę muzyczną imprezy, grając ponadczasowe przeboje i wypełniając ciszę pomiędzy setami muzycznymi subtelnym, umilającym rozmowy oraz posiłki podkładem dźwiękowym, lecz również - jako doświadczony konferansjer - przeprowadzi świetne zabawy, zintegruje wszystkich gości oraz podkreśli ważne elementy przyjęcia, takie jak pierwszy taniec, poczęstunek tortem weselnym, oczepiny.

Klient może wybrać kilkadziesiąt ulubionych piosenek, które na pewno pojawią się w czasie przyjęcia, natomiast resztę hitów Dj dopasowuje na bieżąco do wieku i gustów bawiących się gości oraz do panującej na parkiecie atmosfery. Strona internetowa djrudy.pl posiada sporo kluczowych informacji dotyczących świadczonych usług, jak również fragmenty filmowe z wesel, które prowadził Dj Rudy, jeżeli jednak coś jest niejasne, czy też pragniecie ustalić termin, telefonujcie lub ślijcie maile.
 • Tytuł: Djrudy.pl wesele
 • URL: djrudy.pl
 • Telefon: 725 087 628
 • E-Mail: info@djrudy.pl
Zareklamuj stronę djrudy.pl:
Djrudy.pl wesele

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Muzyka poważna i opera

  Muzyka poważna i opera

  Classique promuje najbardziej wartościowe gatunki muzyki, czyli muzykę klasyczną, fil ...

 • Zespoły na wesele i ślub

  Zespoły na wesele i ślub

  Jak dużo razy widzimy zapytania typu: poszukuję zespołu na wesele. Dlatego właśnie po ...

 • Martananowska.pl

  Martananowska.pl

  Ciekawą ofertę usługową dla osób chcących zrealizować projekty muzyczne, przygotowała ...

 • Stereosound.pl - mastering

  Stereosound.pl - mastering

  Wejdź na stereosound.pl i poznaj pełną ofertę najlepszego studia nagrań! Stereosound ...

Wyróżnione plakaty stron: