Poniedziałek, 25 maja 2020, imieniny: Grzegorza, Marii

Angielski przez Skype - Angielski przez Internet

Angielski przez Skype - Angielski przez Internet

Ocena: 3.4/10 (22 głosów)

Data dodania: 09.10.2012
godz.: 16:42
Wyświetleń: 767
ID: 29
Angielski przez Internet, Skype, bez wychodzenia z domu! Bezpłatna lekcja próbna. Dzięki nauce przez internet w The English Factory masz możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych - rozumienia ze słuchu, konwersacji, rozumienia tekstu pisanego, podszkolisz wymowę, nauczysz się słownictwa i gramatyki. Oferujemy:
  • Kurs przygotowujący do egzaminów językowych. Z powodzeniem przygotowujemy naszych studentów do egzaminów Cambridge: KET - Key English TestPET - Preliminary English TestFCE - First Certificate in English CAE - Certificate in Advanced EnglishBEC - Business English Certificate (wszystkie poziomy).
  • Angielski w biznesie. Kurs przeznaczony dla osób wykorzystujących język angielski w pracy. Lekcje poruszają zagadnienia związane z rozmowami o pracę, korespondencją biznesową, negocjacjami, ekonomią i finansami.
  • Angielski dla dzieci. Lekcje dla najmłodszych, które poprzez wykorzystanie połączenia materiałów multimedialnych, gier i zabawy językowych oraz konwersacji z lektorem rozwijają zainteresowanie dzieci angielskim i uczą jego używania w codziennych sytuacjach. Nauka może również skupiać się na materiałach przerabianych przez ucznia w szkole czy też przygotowywać do sprawdzianów i testów.
Jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy do szkoły językowej. Jeśli wolisz uczyć się z własnym lektorem niż w dużej grupie. Jeśli chcesz aby tempo nauki było dostosowane do Twoich potrzeb, a nauczyciel skupiony wyłącznie na Tobie to The English Factory jest miejscem, którego szukałeś!
  • Tytuł: Angielski przez Skype - Angielski przez Internet
  • URL: tef.edu.pl
  • Nazwa firmy: PMG Piotr Górny
  • Skype: The.English.Factory
Zareklamuj stronę tef.edu.pl:
Angielski przez Skype - Angielski przez Internet

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: