Wtorek, 5 marca 2024, imieniny: Fryderyka, Teofila

Adwokatpytlewski.pl filia w Jastrzębiu-Zdrój

Adwokatpytlewski.pl filia w Jastrzębiu-Zdrój

Ocena: 5.9/10 (63 głosów)

Data dodania: 10.03.2016
godz.: 11:57
Wyświetleń: 2497
ID: 7695
Prowadzona działalność usługowa przez adwokata w Dąbrowie Górniczej została rozszerzona poprzez utworzenie filii w mieście Jastrzębie-Zdrój. Celem przyjętego rozwiązania jest świadczenie usług dla klientów z miejscowości: Rybnik, Żory, Czerwionka-Leszczyny. Z udzielaniem pomocy prawnej nierozerwalnie związana jest bowiem często konieczność podejmowania szybkich działań w ustawowych terminach. Czynności wykonywane w filii w Jastrzębiu-Zdroju są wykonywane osobiście przez adwokata w godzinach urzędowania jak też w godzinach dogodnych dla klienta po uprzednim ustaleniu terminu spotkania.

Wykonywane zlecenia obejmują takie czynności przykładowo jak: projektowanie umów, występowanie przed sądami w charakterze pełnomocnika strony (sprawy o zapłatę, o odszkodowanie, o rozwód, o podział majątku, o zniesienie współwłasności, o zasiedzenie, o ustanowienie służebności, sprawy gospodarcze, dotyczące rozwiązania umowy o pracę) oraz obrońcy oskarżonego (oskarżenie o przestępstwo, przestępstwo karnoskarbowe, wykroczenie). Najbardziej powszechną usługą jest udzielanie porad prawnych klientom.

Do głównych nurtów gałęzi prawa będących w zainteresowaniu adwokata zaliczyć trzeba: prawo karne, prawo karnoskarbowe, prawo cywilne i rodzinne, prawo gospodarcze, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Geneza wykonywania opieki prawnej w tych głównych dziedzinach prawa jest związana z doświadczeniem zawodowym adwokata związanych z jego pracą zawodową m. in. w organach wymiaru sprawiedliwości.

Prezentowana witryna zawiera podstawowe informacje niezbędne dla klientów umożliwiające na wnikliwą analizę osoby właściciela kancelarii oraz wgląd w jego doświadczenie zawodowe. Umożliwia równocześnie bezpośredni kontakt pozwalający na ustalenie terminu i miejsce spotkania w celu udzielenia pomocy prawnej osobie potrzebującej. Treści umieszczone na prezentowanej stronie umożliwiają uzyskanie w przyjazny sposób informacji pozwalającej na podjęcie działań przez osobę poszukującą pomocy prawnej.
 • Tytuł: Adwokatpytlewski.pl filia w Jastrzębiu-Zdrój
 • URL: adwokatpytlewski.pl
 • Nazwa firmy: Filia w Jastrzębiu-Zdrój
 • Adres firmy: 1 Maja 7/2
 • Kod pocztowy: 44-330
 • Miasto: Jastrzębie-Zdrój
 • Województwo: Śląskie
 • Telefon: 509 355 724
 • E-Mail: filia@adwokatpytlewski.pl
Zareklamuj stronę adwokatpytlewski.pl:
Adwokatpytlewski.pl filia w Jastrzębiu-Zdrój

Komentarze:

 • Aleksander » (raport) - dodano: 13.10.2022r.

  Mecenas to bardzo dobry prawnik. Prowadził mi sprawę o podział majątku. Wygrałem a była musi teraz mnie spłacić. A zarzekała się że nic mi nie da. Polecam kancelarię.

 • Mirosław » (raport) - dodano: 10.04.2018r.

  Skorzystałem z usług i wygrałem. Dziękuję serdecznie i polecam.

Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: