Sobota, 3 czerwca 2023, imieniny: Karola, Leszka

Viki.com.pl opakowania kartonowe mazowieckie

Viki.com.pl opakowania kartonowe mazowieckie

Ocena: 4.0/10 (17 głosów)

Data dodania: 28.04.2017
godz.: 16:26
Wyświetleń: 593
ID: 10340
Producent Opakowań Tekturowych Viki Family z Warszawy, woj. mazowieckie, oferuje opakowania kartonowe - klapowe, fasonowe i ozdobne, z tektury litej i falistej, z nadrukiem fleksograficznym lub offsetowym. Nasza oferta, oprócz standardowych opakowań obejmuje również pudełka archiwizacyjne, pudełka kaszerowane, pudełka z wklejanym okienkiem, koperty tekturowe, pudełka wysyłkowe, kartony do przeprowadzki. Szczególnie polecamy ECO-BOX, opakowanie zaprojektowane specjalnie dla sklepów internetowych. Posiadają one pasek z wiecznie żywym klejem oraz tasiemkę zrywającą.

Dzięki temu nie ma potrzeby używania taśm klejących, pudełko można szybko zamknąć i wygląda ono bardzo estetycznie. To oszczędność czasu i niższe koszty pakowania, a to bardzo ważne w branży e-commerce. Nasze pudełka to rozwiązania zaprojektowane dokładnie pod potrzeby klienta, to indywidualne opakowania dopasowane ściśle do przeznaczenia. Dysponujemy zróżnicowanym parkiem maszynowym do produkcji opakowań, przyjmujemy również zlecenia na kartony w niskich nakładach. Gwarantujemy niskie ceny producenta i szybką realizację zleceń. Gotowe opakowania dostarczamy do odbiorców z Warszawy i woj. mazowieckiego.

Na życzenie, opakowania mogą posiadać certyfikat FSC, który określa, że jest to produkty w pełni ekologiczny. Jako jedna z nielicznych firm z branży w woj. mazowieckim, posiadamy certyfikat Forest Stewardship Council. Określa one ekologiczne pochodzenie tektury używanej do produkcji opakowań, oraz właściwy proces ich powstawania, zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju. Takie opakowania są znacznie lepiej oceniane przez konsumentów, coraz bardziej świadomych problemów ekologicznych z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć w najbliższych latach. Potrzebujesz opakować swój produkt? Nie wiesz na co się zdecydować. Skontaktuje się z nami, nasi specjaliści zaproponują najlepsze rozwiązanie.
  • Tytuł: Viki.com.pl opakowania kartonowe mazowieckie
  • URL: viki.com.pl
  • Nazwa firmy: Producent Opakowań Viki Family
  • Adres firmy: Okuniewska 3
  • Kod pocztowy: 05-079
  • Miasto: Zabraniec
  • Województwo: Mazowieckie
  • Telefon: 22 380 61 34
  • E-Mail: viki@viki.com.pl
Zareklamuj stronę viki.com.pl:
Viki.com.pl opakowania kartonowe mazowieckie

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: