Niedziela, 20 stycznia 2019, imieniny: Fabiana, Sebastiana

Suchylod.net

Suchylod.net

Ocena: 5.5/10 (17 głosów)

Serwisy społecznościowe

Odwiedziny robotów

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 80 Odwiedziny bing 58

Reklama

Data dodania: 09.05.2018
godz.: 11:39
Wyświetleń: 585
ID: 4448
Jako przedstawiciel firmy Asco na terenie kraju dysponujemy urządzeniami do czyszczenia suchym lodem oraz granulatorów do produkcji suchego lodu. Maszyny do czyszczenia suchym lodem pogrupowane są według ich możliwości oraz używanej metody czyszczenia. Niektóre z nich takie jak maszyna Asco Nanojet posiada młyn do mielenia granulatu suchego lodu dzięki czemu z dyszy maszyny czyszczącej wylatują pod dużym ciśnieniem małe granulki.

Zapewnia to doskonałe czyszczenie dlatego też urządzenie Asco Nanojet sprawdza się w przemyśle tworzyw sztucznych. Posiadamy również doskonałe maszyny do produkcji suchego lodu zarówno w granulacie jak i w blokach oraz płatach. Będąc przedstawicielem firmy Asco realizujemy również usługi czyszczenia suchym lodem oraz pokazy możliwości urządzeń czyszczących. W naszej ofercie można znaleźć również suchy lód który dostarczany jest na miejsce przez firmy kurierskie lub też można odebrać go samemu wprost z magazynu który mieści się w Raszynie.

Zestawy suchego lodu o zawartości: 4 kg, 7 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg oraz 30 kg dostarczane są w opakowaniowych które chroni granulat przez sublimacją. Dostarczamy również suchy lód w kontenerach dla firm produkcyjnych, laboratoriów, firm produkcyjnych, cateringowych itp. Posiadamy również zasobach e-sklepu opakowania specjalistyczne do transportu w suchym lodzie w stanie zamrożonym lub w stanie głębokiego zamrożenia. Opakowania pogrupowane są według zalecanej temperatury transportu wewnątrz opakowania.
  • Tytuł: Suchylod.net
  • URL: www.suchylod.net
  • Nazwa firmy: Dry Ice Zone
  • Adres firmy: Mieczysława Słowikowskiego 41A
  • Kod pocztowy: 05-090
  • Miasto: Raszyn
  • Województwo: Mazowieckie
  • Telefon: +48 (22) 417 56 00
  • Fax: +48 (22) 203 59 33
Lokalizacja firmy na mapie:
Zareklamuj stronę www.suchylod.net:
Suchylod.net

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: