Poniedziałek, 5 czerwca 2023, imieniny: Bonifacego, Walerii

Siatkowe.pl krzesła biurowe informacje

Siatkowe.pl krzesła biurowe informacje

Ocena: 3.8/10 (10 głosów)

Data dodania: 13.07.2017
godz.: 10:59
Wyświetleń: 533
ID: 10871
Planuje się ich wieloletnie użytkowanie, najlepiej bez żadnych usterek. Osoba odpowiedzialna za wybór staje więc przed trudnym wyborem. Często organizuje się zapytania ofertowe, które jasno precyzują wymagania wobec krzeseł. Łatwo jednak wpaść pułapkę skupiając się tylko na ofercie jednego producenta. Żeby odpowiednio rozpisać przetarg trzeba odpowiedniego rozeznania i umiejętności szybkiego poznania branży. Nasz portal właśnie to umożliwia. Dużym problem wielu małych firm jest zbyt słaby standard wyposażenia stanowisk pracy. Krzesła najczęściej wybierane są tylko i wyłącznie przez pryzmat ceny.

Pracodawca działa w ten sposób na szkodę własnej firmy. Krzesła szybko się zużyją - w czasie gdy ergonomiczne krzesło biurowe mogłoby być użytkowane przez 15 lat tanie krzesło zostanie wymienione 3-4 krotnie. Jak więc jest to oszczędność- tak naprawdę chwilowa. W naszym portalu próbujemy odrzucić taki schemat postępowania i polityki krótkowzrocznej. Tanie krzesła to pewnego rodzaju skazanie własnych pracowników na dyskomfort fizyczny. Brak koncentracji to często pomyłki, słaba jakość pracy oraz z powodu niewygody dla ciała ciągłe odliczanie czasu do końca dnia pracy. Niestety mimo wielu publicznych dyskusji na temat oraz starań wielu osób problem niedopasowanego krzesła do ciała ciągle istnieje.

W naszym portalu poświęcamy tej problematyce bardzo dużo miejsca, mając na uwadze tysiące polskich pracowników zatrudnionych w małych firmach użytkujących krzesła biurowe, które tak naprawdę nie nadają się do intensywnego użytkowania biurowego. Jak więc dotrzeć do własnego szefa i zakomunikować mu potrzebę natychmiastowej wymiany krzeseł - jest na to kilka sposób, a dowiecie się Państwo tego bacznie śledząc nasz portal informacyjny. Portal jest skierowany również do indywidualnych klientów szukających najlepszego krzesła do domowego użytku. Wskazujemy ergonomiczne rozwiązania polskie produkcji, które wcale tak dużo nie odbiegają od najtańszej oferty.
  • Tytuł: Siatkowe.pl krzesła biurowe informacje
  • URL: siatkowe.pl
Zareklamuj stronę siatkowe.pl:
Siatkowe.pl krzesła biurowe informacje

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: