Poniedziałek, 15 lipca 2024, imieniny: Henryka, Włodzimierza

Robertofiara.pl adwokat z Warszawy

Robertofiara.pl adwokat z Warszawy

Ocena: 3.8/10 (20 głosów)

Data dodania: 01.07.2016
godz.: 11:56
Wyświetleń: 704
ID: 8637
W swej kancelarii adwokackiej, we współpracy z klientami mecenas bardzo często spotyka się z opiniami klientów, którzy poszukują do współpracy właśnie adwokata z Warszawy. Okazuje się, że jest to istotny czynnik przy wyborze pełnomocnika zwłaszcza dla klientów pochodzących z mniejszych miejscowości. Kancelaria adwokata Roberta Ofiara obsługuje klientów zarówno z samej Warszawy, jak i z terenu całego kraju.

Głównymi sprawami, w jakich pomaga Zespół Prawników z tej Kancelarii są: odszkodowania, sprawy rodzinne, sprawy karne oraz roszczenia kredytowe. Główny zakres roszczeń, w których Kancelaria się specjalizuje to: odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za błąd medyczny, odszkodowanie za wypadek przy pracy, odszkodowanie za służebność przesyłu (rury, słupy na działce) oraz inne sprawy dotyczące odszkodowań powypadkowych.

Zadośćuczynienie za śmierć dla osób najbliższych, to również jedna z głównych specjalizacji Kancelarii. Adwokat Robert Ofiara ma duże doświadczenie w tym zakresie i wypracowane strategie na osiągnięcie rezultatu na korzyść klientów. Obsługa klientów Kancelarii dotyczy: analizy sprawy odszkodowawczej, doradztwa prawnego, sporządzanie pism oraz reprezentacji przed Sądami. Kancelaria adwokacka mecenasa Roberta Ofiara wyróżnia się również dobrą lokalizacją: zabytkowa kamienica w centrum Warszawy gwarantuje dogodny dojazd na spotkanie i łatwe znalezienie siedziby.
  • Tytuł: Robertofiara.pl adwokat z Warszawy
  • URL: robertofiara.pl
  • Nazwa firmy: Robert Ofiara Kancelria Adwokacka
  • Adres firmy: al. Jerozolimskie 47, lok. 2
  • Miasto: Warszawa
  • Województwo: Mazowieckie
  • Telefon: 531 200 378
Zareklamuj stronę robertofiara.pl:
Robertofiara.pl adwokat z Warszawy

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: