Wtorek, 21 września 2021, imieniny: Hipolita, Jonasza

Kozera-travel.pl tani kantor wymiany walut

Data dodania: 08.07.2021
godz.: 01:06
Wyświetleń: 45
ID: 14389
Tani kantor, który łączy usługi turystyczne i ubezpieczeniowe? Lubuskie przedsiębiorstwo powstałe w roku 1998 roku, świadczy od początku swojego istnienia usługi z obszaru: wymiany walut, profesjonalnego pośrednictwa ubezpieczeniowego oraz turystycznego. Kantory walut zapewniają maksimum możliwego bezpieczeństwa podczas transakcji. Firma Grzegorza Kozery pomaga w zróżnicowanych obszarach, a tani kantor to tylko jeden z nich. Kantory walut znajdują się w różnych krajach w Polsce.

Kozera Travel ze Słubic obok wymiany walut oferuje także profesjonalną organizację wycieczek krajowych i zagranicznych. Przygotujemy upragnioną podróż zarówno klientom indywidualnym, jak i zorganizowanym grupom, np. koloniom. Dodatkowo, zatroszczymy się o Twoje bezpieczeństwo. Polisy, które proponujemy w Biurze Kozera Travel w Słubicach, obejmują mieszkanie lub dom - również w trakcie budowy. Jeśli masz samochód, motocykl lub jakikolwiek alternatywny pojazd mechaniczny, który porusza się po drogach publicznych, musisz posiadać ważne ubezpieczenie OC.

Dzięki polisie jesteś chroniony przed odpowiedzialnością finansową za straty wyrządzone osobom trzecim. Pracownicy Biura Kozera Travel w Słubicach udzielą Ci dokładnych informacji na temat różnych wariantów ubezpieczenia na życie i pomogą wybrać polisę. W oparciu o 16-letnie doświadczenie, znajomość rynku oraz zagrożeń z niego wynikających tani kantor prowadzi wymiany walut bez prowizji, obejmujące duże nominały i atrakcyjne kursy walutowe zmieniane nawet do kilkudziesięciu razy w ciągu dnia, wedle bieżących kursów międzybankowych. Kantory wymiany walut naszej firmy są pełne fachowości i rzetelności.
Zareklamuj stronę https://kozera-travel.pl:
Kozera-travel.pl tani kantor wymiany walut

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ekantor.pl - wymiana walut

  Ekantor.pl - wymiana walut

  Firma ekantor.pl oferuje kontrahentom sposobność ekspresowej wymiany walut za pomocą ...

 • E-dolar.pl - kantor online Bartoszyce

  E-dolar.pl - kantor online Bar

  Jeżeli chcą Państwo wymienić waluty przez internet, to zapraszamy do zapoznania się z ...

 • Kantorekspert.pl internetowy

  Kantorekspert.pl internetowy

  KantorEkspert.pl oferuje szybką i tanią wymianę walut przez internet. Mamy najlepsze ...

 • Kantory.biz

  Kantory.biz

  Firma Handlowa „Impuls trading” ma swoją siedzibę w Krakowie. Trudni się prowadzeniem ...

Wyróżnione plakaty stron: