Piątek, 8 grudnia 2023, imieniny: Marii, Wirgiliusza

FleetPoland samochody na wynajem

FleetPoland samochody na wynajem

Ocena: 2.9/10 (20 głosów)

Data dodania: 04.08.2015
godz.: 15:52
Wyświetleń: 894
ID: 6093
Czy potrzebujesz samochodu na jeden dzień, czy na tydzień czy (prawie) na stałe, w naszej wypożyczalni znajdziesz najlepsze oferty wynajmu samochodów. FleetPoland to system który wynajdzie dla Ciebie oferty dostępne w wielu różnych wypożyczalniach samochodów i przedstawi najkorzystniejsze. W ofercie tylko odpowiednie, sprawdzone samochody z wypożyczalni gwarantujących odpowiednią jakość floty i obsługi.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Wszystkie formalności możesz załatwić on-line i są one ograniczone do niezbędnego minimum. Oferujemy samochody na wynajem krótkoterminowy od jednego dnia do kilku, kilkunastu tygodni, jak i wynajem długoterminowy, nawet do 24 miesięcy. Nasze usługi już są dostępne w kilkudziesięciu miastach w Polsce i sieć naszych wypożyczalni cały czas rośnie.

Szczególnie polecamy wynajem długoterminowy firmom rozważającym zakup bądź leasing samochodów. Jest to bardzo konkurencyjna oferta. Sprawdź naszą ofertę i porównaj z innymi formami pozyskania floty. Zobaczysz co możesz zyskać wynajmują samochód, zamiast go kupować. Wynajem długoterminowy to kompleksowa obsługa floty firmowej, bez zatrudniania osoby/osób do jej obsługi, bez myślenia o awariach, przeglądach czy ubezpieczeniu. Tylko jeździsz, reszta to problem który Cię nie dotyczy.
Zareklamuj stronę fleetpoland.pl:
FleetPoland samochody na wynajem

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: