Niedziela, 23 stycznia 2022, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda

Fairunderlay.pl - podkłady podłogowe

Fairunderlay.pl - podkłady podłogowe

Ocena: 2.3/10 (7 głosów)

Data dodania: 02.07.2020
godz.: 15:27
Wyświetleń: 138
ID: 13632
Zajmujemy się produkcją podkładów podłogowych, używanych przy pracach wykończeniowych w budownictwie. Od lat działamy na rynku Polskim, jednak sukcesywnie wchodzimy na kolejne rynki. Obecnie nasze produkty można znaleźć w Stanach Zjednoczonych, czy 18 krajach Unii Europejskiej.

W naszych laboratoriach opracowaliśmy nowoczesną technologię produkcji mat podłogowych. Opatentowana przez nas technologia RWS Barier nie tylko spełnia rekomendacje EPLF, MMFA, czy też zharmonizowaną Normę Europejską EN 16354, ale również wyznacza nowe standardy w jakości produkowanych podkładów podłogowych. W produkcji podkładów podłogowych w technologii RWS Barier w 97% korzystamy z naturalnych materiałów. Podkłady te w 100% podlegają recyklingowi. Typowe podkłady z poliuretanu wygłuszają dźwięk na poziomie od 12% do 26%, podkłady RWS Barier wygłuszają dźwięk nawet o 40%.

Oferujemy szeroki asortyment podkładów podłogowych to różnych typów podłóg. Na naszej stronie zastosowaliśmy, wygodny konfigurator, za pomocą którego możecie w łatwy sposób znaleźć najlepszy podkład do waszej podłogi. W ofercie znajdziecie podkłady do różnych typów podłóg winylowych (LVT), laminowanych i drewnianych. W zależności od zapotrzebowania możecie dobrać podkład: do ogrzewania podłogowego, pochłaniania dźwięku, wyciszenie odgłosów kroków, termo refleksja, bariera przeciwradonowa, a także pod względem łatwego montażu.

W przypadku problemów z dobraniem podkładów podłogowych lub jeśli masz jakieś inne pytania - skontaktuj się z nami.
  • Tytuł: Fairunderlay.pl - podkłady podłogowe
  • URL: fairunderlay.pl
  • Nazwa firmy: Fair Packaging Sp. z o.o. Sp. k.
  • Adres firmy: Buszewo 10
  • Kod pocztowy: 62-045
  • Miasto: Pniewy
  • Województwo: Wielkopolskie
  • Telefon: 519 141 890
  • E-Mail: kkobylinska@fairpackaging.pl
Zareklamuj stronę https://fairunderlay.pl:
Fairunderlay.pl - podkłady podłogowe

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: