Wtorek, 16 lipca 2024, imieniny: Marii, Stefana

EM-MAR.pl transport odpadów surowców wtórnych

EM-MAR.pl transport odpadów surowców wtórnych

Ocena: 5.5/10 (2 głosów)

Data dodania: 19.06.2024
godz.: 14:48
Wyświetleń: 117
ID: 17438
Firma EM-MAR.pl to doświadczony dostawca usług w zakresie transportu odpadów, w tym niebezpiecznych, oraz surowców wtórnych. Działamy na terenie całego kraju, oferując kompleksowe rozwiązania, które obejmują transport paliw alternatywnych oraz obsługę DBO i DPR/EDPR. Nasze usługi są kluczowe dla efektywnego zarządzania odpadami w sektorze przemysłowym i produkcyjnym.

Specjalizacje EM-MAR.pl:

Transport odpadów: posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozie odpadów, zarówno standardowych, jak i niebezpiecznych. Korzystamy z ruchomych podłóg, wanien i kontenerów, co umożliwia bezpieczne i efektywne przemieszczanie materiałów. Transport surowców wtórnych: skupujemy i transportujemy różnorodne surowce, takie jak tworzywa sztuczne, papier, folia, tetrapak, złom oraz szkło opakowaniowe. Współpracujemy z sortowniami i recyklerami, zarówno w Polsce, jak i za granicą (Łotwa, Słowacja, Czechy). Paliwa alternatywne i RDF: specjalizujemy się również w odbiorze i transporcie paliw RDF, które stanowią ważny element w produkcji energii z odpadów.

Zalety współpracy z EM-MAR.pl:

Doświadczenie i profesjonalizm: jesteśmy na rynku od wielu lat, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wszechstronność: Oferujemy szeroki zakres usług, co umożliwia naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie transportu odpadów i surowców wtórnych. Nowoczesna flota: Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznie przystosowanym taborem, co gwarantuje wysoką efektywność i bezpieczeństwo przewozów. Międzynarodowa współpraca: nasze działania nie ograniczają się tylko do Polski; aktywnie współpracujemy z partnerami międzynarodowymi, co rozszerza nasze możliwości i zwiększa zasięg operacyjny. Zgodność z przepisami: dbamy o pełną zgodność z obowiązującymi normami i przepisami, zarówno krajowymi, jak i międzynarodowymi.
  • Tytuł: EM-MAR.pl transport odpadów surowców wtórnych
  • URL: em-mar.pl
  • Nazwa firmy: EM-MAR
  • Adres firmy: Niepołomice
  • Kod pocztowy: 32-005
  • Miasto: Niepołomice
  • Województwo: Małopolskie
  • NIP: 683 200 06 63
  • Telefon: 602 575 684
Zareklamuj stronę https://em-mar.pl:
EM-MAR.pl transport odpadów surowców wtórnych

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: