Niedziela, 17 października 2021, imieniny: Ignacego, Lucyny

Domowarehabilitacja.com Sopot

Domowarehabilitacja.com Sopot

Ocena: 6.5/10 (58 głosów)

Data dodania: 10.08.2016
godz.: 07:25
Wyświetleń: 7292
ID: 8885
Kiedy dojdzie do urazu, uszkodzenia naszego ciała wskutek operacji czy też nieszczęśliwego wypadku często długo dochodzimy do siebie. Nie każdy wie, że czas ten można skrócić i to znacznie dzięki pomocy fizjoterapeutów, rehabilitantów, którzy doskonale znają się na przywracaniu swoich pacjentów do stanu pełni zdrowia. Pierwszym etapem jest kontakt telefoniczny z rehabilitantem. Podczas rozmowy należy przedstawić dolegliwości.

Następnie umawiany jest termin wizyty i miejsce spotkania. W zależności od potrzeb pacjenta wykonywane są zabiegi, programowany proces rehabilitacji, opracowywane i dostosowywane ćwiczenia dla pacjenta do samodzielnego wykonywania. Pacjent otrzymuje nr kontaktowy i indywidualną opiekę rehabilitanta nad procesem rehabilitacji. Dzięki takiemu postępowaniu jest możliwa bieżąca kontrola powrotu do zdrowia. Profesjonalna rehabilitacja odbywa się także w gabinecie. Osoby, które wykonują u nas wszystkie czynności rehabilitacyjne to rehabilitant i inni specjaliści, którym na sercu leży przed wszystkim dobro naszych klientów i ich możliwie jak najszybszy powrót do odpowiedniej dla siebie kondycji i poziomu zdrowia.

Fizjoterapeuta to osoba, która potrafi czynić cuda w zakresie rehabilitowania swoich pacjentów po rozmaitych urazach ortopedycznych, ale również neurologicznych. W naszym gabinecie również możesz uzyskać profesjonalną poradę, jak również masaż, zarówno klasyczny jak i rehabilitacyjny, dopasowany do Twojego schorzenia. Problemy takie jak ból kręgosłupa z nami będą znacznie mniejsze. Zespół gotowych do pomocy masażystów i rehabilitantów sprawi, że wszystkie one zostaną w pewnym przynajmniej stopniu zredukowane i możliwy stanie się powrót do pełnej sprawności.
  • Tytuł: Domowarehabilitacja.com Sopot
  • URL: domowarehabilitacja.com
  • Nazwa firmy: Domowarehabilitacja.com
  • Adres firmy: PCK 1
  • Miasto: Gdańsk
  • Województwo: Pomorskie
  • Telefon: 737 737 573
  • E-Mail: kontakt@domowarehabilitacja.com
Zareklamuj stronę domowarehabilitacja.com:
Domowarehabilitacja.com Sopot

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: