Czwartek, 23 stycznia 2020, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda

Bonywakacyjne.pl bon podróżny

Bonywakacyjne.pl bon podróżny

Ocena: 3.5/10 (11 głosów)

Data dodania: 06.05.2014
godz.: 12:13
Wyświetleń: 655
ID: 3354
Wspaniałą formą nagrodzenia innych za dobrze wykonywaną pracę, a także doskonałym pomysłem na wygraną w zainicjowanym przez firmę konkursie są bony podróżne. W witrynie bonywakacyjne.pl zetkniesz się z najbogatszą ofertą bonów dla pracowników oraz dowiesz się, jakie korzyści jako zatrudniający możesz odnieść z takiej metody nagradzania zespołu. Firma Mega Travel od 2000r. nieustannie gromadzi kolejne doświadczenie w organizacji wyjazdów firmowych oraz prywatnych, w dalszym ciągu wzbogacając szeroką ofertę rozmaitych wycieczek.

Oferowane tutaj bony nie mają wskazanego nominału - Państwo sami decydujecie, jaką wartość ma mieć dany voucher. Jako, że sprzedawane przez Mega Travel bony mają bardzo długi czas realizacji od 12 do 24 miesięcy, każdy obdarowany będzie miał sposobność przygotować podróż, mając na uwadze swoje dotychczasowe zamierzenia. Kupujący bony podróżne dla firm może sprecyzować rodzaj wyjazdu, jaki może zostać zrealizowany przy użyciu podarunku, lub pozostawić wybór obdarowanym.

Właściciel bonu może wybrać także droższą wycieczkę i dopłacić brakującą sumę. Elastyczność nagrody wpływa na radość obdarowanego, bo umożliwia mu dostosowanie jej do swoich wyobrażeń oraz upodobań. To także wygodne rozwiązanie dla osoby finansującej bony pracownicze, dlatego, że nie musi ona w takiej sytuacji zastanawiać się, czy wpasuje się w upodobania swych partnerów. Rozmaite możliwości kontaktu z firmą Mega Travel, której biuro działa w Katowicach to znaczne ułatwienie złożenia zamówienia, a także możliwość bezzwłocznego uzyskania odpowiedzi na związane z ofertą wątpliwości. Można skontaktować się z pracownikami firmy, dzwoniąc na infolinię, można także wysłać e-mail.
Zareklamuj stronę bonywakacyjne.pl:
Bonywakacyjne.pl bon podróżny

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: