Wtorek, 26 października 2021, imieniny: Lucjana, Lucyny

Amargotwinn.pl zbiorniki na wodę, chemoodporne

Data dodania: 26.08.2021
godz.: 10:46
Wyświetleń: 23
ID: 14456
Jesteśmy bardzo doświadczonym dostawcą rozwiązań dla przemysłu. Nasza oferta jest naprawdę bardzo szeroka, zajmujemy się dostarczaniem zarówno zbiorników na wodę, do przechowywania chemii, szaf do przechowywania chemii, wspieraniem stacji uzdatniania wody jak również wykonujemy także sztuczne lodowiska. Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko samą produkcję oraz dostarczanie wszystkich niezbędnych urządzeń, ale także ich projektowanie jak również montaż.

W zbiornikach, które jesteśmy w stanie dostarczyć są: zbiorniki przeciwpożarowe, do przechowywania wody do picia, do zamontowania w ziemi oraz na wierzchu oraz sporo innych rodzajów zbiorników. W razie potrzeby dla naszych klientów możemy wykonać również pełne instalacje przemysłowe z zakresu przesyłu, dozowania, mieszania czy też spełniające sporo innych funkcji. W przypadku zlecenia nam jakiegokolwiek zadania wspieramy naszych klientów w momencie robienia projektu, produkcji, doboru rozwiązania, montażu oraz dalszych usług serwisowych.

Należy jednakże pamiętać, że nasze usługi to nie tylko zbiorniki i instalacje przemysłowe, ale również sporo różnych innych zadań wśród, których znajdują się między innymi usługi CNC. Jesteśmy w stanie zająć się frezowaniem, cięciem, skrawaniem i innymi usługami. Zapraszamy do zaznajomienia się z kompleksową pełną ofertą naszych usług związanych z różnymi branżami wśród, których są przemysł chemiczny, energetyka, spożywczy czy też ogromna ilość innych. Zapewniamy, że dzięki zapoznaniu się z naszymi produktami oraz usługami każdy będzie w 100% zadowolony. Zapewniamy wsparcie, atrakcyjne ceny i wysoką jakość oferowanych przez nas przez nas towarów i usług.
  • Tytuł: Amargotwinn.pl zbiorniki na wodę, chemoodporne
  • URL: amargotwinn.pl
  • Nazwa firmy: Amargo Twinn
  • Adres firmy: Jaśminowa 16
  • Kod pocztowy: 05-850
  • Miasto: Koprki
  • Województwo: Mazowieckie
  • Telefon: 22 758 88 27
Zareklamuj stronę https://amargotwinn.pl:
Amargotwinn.pl zbiorniki na wodę, chemoodporne

Komentarze:

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarza, bądź pierwszy - wyraź swoją opinię!
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wyróżnione plakaty stron: